Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Kontakt

 • NIP: 656-145-10-74
 • E-mail:sklep@phuagmar24.pl
 • Telefon41-39-43-602
  602-577-378
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek
  9.00 - 16.00
  Soboty
  10.00 - 14.00

Informacje

Zmiana języka

PolskiAngielski
1 » Zwroty2

Zwroty

Jeżeli zakupiony towar drogą wysyłkową nie spełnia Twoich oczekiwań dajemy Ci 10 dni na jego sprawdzenie. W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, możesz zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym. Jest to prawo każdego klienta zawarte w ustawie o ochronie konsumentów.

Zwracany towar nie może posiadać śladów używania, musi posiadać oryginalne, nie uszkodzone i nie zabrudzone opakowanie zwrotowi i podlega również paragon fiskalny lub faktura VAT oraz karta gwarancyjna.

Zwracany towar proszę odesłac na adres sklepu, tj. PHU AGMAR, ul. Sienkiewicza 16, 29-100 Włoszczowa.

Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z artykułem. Zwrot pieniędzy możesz otrzymać przekazem pocztowym lub przelewem po uprzednim podaniu danych do przelewu.

Kosz przesyłki zwracanego towaru ponosi klient.

Zwroty przesyłane za pobraniem nie będą przyjmowane. Produkty zwracane po upływie 14 dni od daty zakupu nie będa przyjmowane. Po upływie 14 dni od daty odebrania przesyłki prawo zwrotu przysługuje jedynie produktom posiadającym wadę ukrytą, po uprzednim skontaktowaniu telefonicznym lub droga elektroniczną.
W przypadku niejasności prosimy również kontaktować się z naszym sklepem.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl